צילום פורים

צילום פורים - להתחפש ולתעד

חג הפורים הוא החג השמח ביותר בשנה והילדים שלנו נהנים להתחפש ולהפוך לכמה לימים לדמויות שהם אוהבים. סטודיו ויקטוריה מציעים לכם יום צילומים מיוחד לפורים עם התחפושות המיוחדות והכול כדי שיישאר לכם זיכרון מתוק מחג הפורים. בואו ליהנות מיום צילומים חווייתי במיוחד שבסופו גם תיהנו ביחד עם הילדים וגם תצאו עם צילומים באיכות גבוהה מאוד.

למחירון צילומי פורים

תחפושת של טווסית וינשוף

אמא של הילדים שבתמונות כל כך מוכשרת היא בעצמה תפרה את התחפושות לילדים המקסימים שלה

ליאם הסופרמן

צילומי פורים ועוד בטבע..יש יותר מושלם מזה??? במיוחד עם סופרמן המתוק הזה עם כישרון נדיר מול מצלמה

צילום פורים - כי לא כל יום פורים

חג הפורים הוא ללא ספק החג השמח ביותר עבור הקטנטנים וגם עבור הגדולים. הילדים יכולים להיות מה שהם רוצים למשך כמה ימים ולהגשים את החלום להיות גיבורי על, דמות מפורסמת או חיה שהם אוהבים. מדובר ברגעים קסומים ומיוחדים שלא יחזרו ולכן מומלץ מאוד לצלם כמה שיותר תמונות כדי שתוכלו להיזכר ברגעים האלו גם בעתיד. צילומי פורים בסטודיו ויקטוריה הם צילומים באיכות גבוהה, מדובר בצילומים שהשלמות בהם היא קריטית שכן חייבים לשים דגש על הפרטים הקטנים ביותר. אנחנו מבטיחים לכם צילום מקצועי ביותר שיביא לכם את התוצאות הטובות ביותר וגם אתם וגם הילדים שלכם יכולים לחייך בזמן הצילומים וכמובן שגם אחרי הצילומים.


צילומים לכל הגילאים ולכל התחפושות

צילומי הפורים יכולים להיות משותפים לילדים וההורים, אפשר גם לצלם את הילדים בנפרד וישנה אפשרות גם לשלב צילומים של הילדים ביחד. היופי בחג הפורים הוא שכל ילד מוצא את התחפושת האהובה עליו ולא משנה אם מדבור בילד בן שלוש או בגבר צעיר בן 12, כולם נהנים להצטלם ולהראות למשפחה ולחברים את התמונות. סטודיו ויקטוריה מבטיח לכם צילומים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר ואתם רק תחכו לשנה הבאה כדי להצטלם שוב עם התחפושות החדשות. חג פורים הוא חג שמח שכייף לנו להיזכר בו בכל פעם מחדש- עכשיו יש לכם את ההזדמנות לשמור את רגעי האושר הקטנים האלו לתמיד.

צרו איתי קשר 052-5226830 :)

שלח