צילום בוק

צילום בוק - הצעד הראשון לעולם הזוהר

אם יש לכם את הלוק הנכון ואת המראה המתאים ודאי כבר הבנתם שכדאי לעשות עם זה משהו. עולם הדוגמנות הוא עולם זוהר, מהפנט, מושך אך עם זאת קשה ומורכב. צילום בוק חייב להיות מדויק, מבליט את המקומות הנכונים, מקפיד על התאורה המתאימה ובקיצור הוא חייב להיות מושלם. סטודיו ויקטוריה יעשו עבורכם את הצעד הראשון בדרך להצלחה ויערכו עבורכם בוק שלא תוכלו להוריד ממנו את העיניים.

למחירון צילומי בוק

Eden

לפעמים כל מה שצריך זאת השראה, היא באה בהפתעה וממקום לא ידוע, עושה את שלה ומייצרת את המימד שבו צריכה...

Topaz-Happy Valentine's Day

 Happy Valentine\'s Day

אדמוניות היפות

התמונות האלה הן הגשמה של עוד חלום קטן שלי, ראיתי בדמיון את הסצנה הזאת של האדמוניות היפות. בעיני הן...

Ortal

כמה אור ויופי יש בעיניים ובפנים של הבחורה המקסימה הזאת. כמו הרבה דברים בחיים, גם החיבור בינינו היה...

ליזה בסשן צילומי נשף סיום לימודים

ילדות ונערות רבות חולמות להיות סינדרלה, בעבר זה היה שכיח יותר, היום, אימהות מודעות יותר לפמיניזם ולשאיפה...

חניתה בצילומי יום הולדת לכבוד גיל 14

 חגיגות משפחתיות זה משהו שאני מחכה לו, עבורי זו הזדמנות לעשות משהו יצירתי, לצאת מהקופסא, ועם משפחה זה...

חניתה בת 15

מה מייחד את הילד שלך? חניתה, בכורתי אהובתי, חגגה 15 לפני כמה ימים. חניתה היא ילדה בוגרת, חכמה ומוכשרת. היא...

עדן סשן יום ההולדת

 סט צילומים לכבוד יום ההולדת ה-11  
הילדים שלכם חולמים להיות דוגמנים? יש להם את כל הנתונים הדרושים? הגיע הזמן לעשות להם בוק צילומים מקצועי בעזרתו יוכלו לפנות לסוכנויות דוגמנות שונות ולקבל הזדמנויות של פעם בחיים! אני מזמינה אתכם ליום צילומים בו תהיו דוגמנים מקצועיים לכל דבר. בסיום יום הצילומים ולאחר עיבוד התמונות תקבלו את בוק הצילומים המקצועי ותוכלו להגשים את חלומכם, ניתן גם לעשות בוק לבת מצווה לחויה ומזכרת בלתי נשכחת.


צילום בוק - להרגיש כמו דוגמנית

חושבים שיש לכם או לילדים שלכם את הנתונים הנכונים כדי להיות הדבר הבא בעולם הדוגמנות? בואו לצלם אותם לצילומי בוק מקצועיים ותעשו את הצעד הראשון בדרך להצלחה. כל סוכנות דוגמנות דורשת בוק מקצועי, בוק שיכול להראות בתמונות בודדות את היופי ואת החן שמבדיל אתכם או את הילדים שלכם מהאחרים. בוק מקצועי חייבים לעשות בצורה מקצועית ואנחנו בסטודיו ויקטוריה בטוחים שאצלנו תוכלו לצאת עם צילומי בוק ברמה הגבוהה ביותר עם תמונות איכותיות שיביאו אתכם להצלחה גדולה בעתיד. יום הצילומים הוא חוויה גדולה ובסיומו אנחנו נעבד את התמונות ונגיש לכם תוצר מוגמר של תמונות איכותיות שעברו את כל התיקונים הדרושים. אל תוותרו על החלום שלכם להיות הדוגמנים הבאים של ישראל, או אפילו של על העולם ובואו לצלם אצלנו צילומי בוק איכותיים.


צילום בוק - בכל מקום ובכל הסגנונות

תמונות פנים, תמונות גוף, תמונות פרופיל, תמונות עם אביזרים, תמונות בים, תמונות בבית, תמונות בחדר הכושר וזוהי רק ההתחלה. אתם קובעים את המיקום, אתם קובעים את הסגנון ואתם מחליטים מה ללבוש. כמובן שאנחנו נמליץ ונעזור על מנת שהזוויות יהיו מתאימות והתקריבים יהיו הנכונים ביותר עבורכם. אנחנו מבטיחים לכם תמונו איכותיות, תמונות מצוינות, תמונות שכל סוכן דוגמנים או דוגמניות יפתח ויישאר ללא מילים. סטודיו ויקטוריה עוזר לכם להגשים את החלומות שלכם או של הילידים שלכם והכול בשירות מקצועי ואדיב.

צרו איתי קשר 052-5226830 :)

שלח