צילום הריון אומנותי

את בהריון כבר הרבה זמן, מרגישה שעוד מעט הרגע הקסום מגיע והעובר הקטן שאת רואה אצל הרופא במחשב יהפוך ליצור חי ואמיתי, ההתרגשות והציפייה תופסים כל שריר בגופך וכל מחשבה במוחך היא רק על דבר אחד. תקופת ההריון זו תקופה מדהימה, תקופה מלאה בהתרגשות ובקסם שרק מי שעברה את זה כבר יכולה להבין את עוצמת התחושות. עכשיו שאת בהריון את רוצה לשמר את הרגעים האלו ובעזרת צילום הריון אומנותי תוכלי לקבל מזכרת לכל החיים מאחת התקופות היפות ביותר בחייך. התקופה המומלצת ביותר לצילומים היא אחרי השבוע ה-30 כאשר הבטן כבר גדולה ואי אפשר לטעות שאת בהריון. מומלץ גם לא לערוך את הצילומים בסמוך ללידה כדי שעדיין תרגישי רעננה וזוהרת ותוכלי ליהנות מיום הצילומים. צילומי הריון אומנותיים הפכו לנפוצים מאוד בשנים האחרונות ועכשיו הגיע הזמן שלך לחוות את החוויה המעצימה. סטודיו ויקטוריה מזמינים אותך ליום צילומים נעים ומרגש במיוחד שבסופו תצאי עם מזכרת מיוחדת שתישאר איתך לכל החיים.

צילום הריון אומנותי - הבחירה בידיים שלך

אנחנו בסטודיו ויקטוריה נשמח מאוד לייעץ, להסביר, לתת עצה ולתרום מהניסיון שלנו בכל שאלה שתעלה בראשך אך בסופו של דבר רק את בוחרת איך, כמה ולמה להצטלם. את בוחרת את הלוקיישן שבו את מרגישה הכי בנוח עם הגוף שלך ועם התחושות שלך, את מחליטה אילו בגדים את רוצה ללבוש במהלך הצילומים (ניתן כמובן להחליף בגדים במהלך הצילומים), ההחלטה האם להתאפר או לענוד תכשיטים נמצאת בידיים שלך, את קובעת אם נצרף לצילומים את בן הזוג או המשפחה או שאת בכלל מעדיפה לבד ולמעשה כל החלטה וכל בחירה היא אך ורק שלך. צילום הריון אומנותי זו חוויה מקסימה ואנו רוצים שהיא תישאר גם עבורך כחוויה שתיהני להיזכר בה כל פעם מחדש. אל תהססי לעלות כל שאלה וכל תהיה, אנחנו בסטודיו ויקטוריה נעמוד לצידך ונספק לכך את הצילומים היפים ביותר באיכות הגבוהה ביותר.

צילומי הריון בכל מקום

צילום הריון אומנותי נערך במגוון לוקיישנים וכל אחת מרגישה בנוח במקום אחר. יש כאלו אשר מעדיפות את הים עם הגלים השקטים והחול הנעים ברגליים, אחרות אוהבות את הירוק של הטבע ופארק פתוח או יער מלא בעצים זו הבחירה שלהן, לא מעט מחליטות על הבית הפרטי כמקום הנוח ביותר וכל אחת זורמת עם המחשבה והתחושה לאן שהיא חפצה. צילום הריון בטבע, בים, בבית או בכל מקום אחר- אנחנו נהיה שם מאחורי המצלמה ונעניק לך את התחושה שאת הכי יפה והכי מדהימה שיש. את זוהרת בתקופת ההריון, את תרגישי את זה ביום הצילומים וכמובן שכולם יראו את זה בצילומים עצמם. סטודיו ויקטוריה מזמין אותך לחוות יום צילומים מרגש ומדהים שפשוט לא תרצי שהוא ייגמר.

תגובות (0)

הוסף תגובה

צרו איתי קשר 052-5226830 :)

שלח