בוק בת מצווה - לתפוס את הרגע שבין ילדות לבגרות

את אמילי אני מכירה עוד לפני שנולדה. ליוויתי את משפחתה במסגרת צילומי בר מצווה שעשיתי לאחיה הגדול, וכשאחיה השני נולד, קיבל גם הוא צילומי ניו בורן. לכן, היה זה אך טבעי שכשאמילי הגיעה לגיל מצווה, היא התעקשה שאני אהיה זו שאצלם אותה ואעשה לה בוק בת מצווה.

זה לא מפליא שאמילי בחרה בי כדי לעשות לה צילום בוק בת מצווה. החיבור ביני לבין אמילי והמשפחה היה חזק מאד כבר מהרגע הראשון, וזה אחד התנאים שמבטיחים תוצאה טובה בצילומים. כשיש חיבור בין הצלם למצולם, הלקוח יכול להרגיש בנוח להביא את ה'אני האמיתי' שלו לצילומים, להשתחרר ולהיות מי שהוא באמת.

צילומי חוץ לבת מצווה


מסע שמתחיל בחיבור

צילום סטודיו תמיד מלווה בחשש קל בהתחלה. תמונה טובה תמיד רואה 'מעבר' למה שהמצולם בוחר להראות, ולא תמיד נוח להיחשף בפני אדם זר. לכן, בתור צלמת סטודיו מנוסה, אני תמיד מתחילה את המסע שלי עם הלקוחות בחיבור, בשיחה, בהיכרות ובהפגת מתחים. חשוב לי מאד שתשרור אווירה נינוחה ומשוחררת, ושהצילומים יהפכו לחוויה עבור הלקוח, בדיוק כפי שהם עבורי. חלק גדול מאופי הסשן של הצילומים תלויים בצלם או בצלמת ובמה שהם מביאים איתם. מעבר למקצועיות ולאיכות התוצרים, הצלם מביא איתו את האופי שלו, את האג'נדה שלו, וכדי לספק תוצאה מעולה בצילום, צריך הרבה יותר מעין מקצועית וידע טכני. צריך אופי שיודע להתחבר, צריך צלם שהוא בעצמו משוחרר מעכבות, שמוכן לעבור את המסע ביחד עם הלקוח, בכל הסבלנות וההכלה הנדרשים, כדי לאפשר למצולם להרגיש משוחרר בעצמו.

בוק בת מצווה בחוץ


לקלף את השכבות

בין אם מדובר בצילומי ניו- בורן לתינוקות או בצילומי תדמית לעסקים, לאווירה שתשרור על סט הצילומים בזמן צילומי סטודיו יש חשיבות גדולה מאד. צילום תינוקות מטבעו מתחיל ממקום של מתיקות ותמימות, אך תינוקות רגישים מאד לאנרגיות סביבם, וגם במקרה הזה יש הקפדה יתירה על רוגע ומתן סביבה תומכת להורים. במקרה של צילומי תדמית לעסק, רואים את ההבדל, עם אנשים מבוגרים שצריך 'לקלף' מעליהם הרבה שכבות והרבה לחץ, כדי שיוכלו להקרין אופי פנימי, ולהתחבר ללקוחות שלהם עצמם באמצעות הצילום.

בוק לבת מצווה צילומי חוץ


בוק בת מצווה צילומי חוץ - בין ילדות לבגרות

מתוך הקירבה וההיכרות שלי עם אמילי, כבר מהרגע הראשון כמעט קיבלתי ילדה רגועה ומשתפת פעולה על סט הצילומים. בוק מצווה נמצא בדיוק על התפר שבין ילדות לבגרות, ברגע הזה שהם עדיין תמימים מספיק, ועדיין לא הספיקו, וגם אין להם צורך, לעטות על עצמם את שכבות ההגנה. זה בדיוק הרגע שחשוב לי להביא בצילום בוק בת מצווה.

בוק בת מצווה צילום חוץ


צילום מהבטן

צילום בת המצווה של אמילי היה עבורי מרגש במיוחד, כמעט כמו לצלם את בנותיי שלי. בתור הצלמת שליוותה את המשפחה וראתה את הילדה הזו גדלה, בתור מי שמכירה את אופייה המיוחד של אמילי, היה לי חשוב להקרין אותו בצילומים. להראות בפן אומנותי את מה שאני מכירה מעבר לעדשת המצלמה. החיבור הזה הביא איתו צילום שהגיע כולו מהבטן. וזה החיבור שאליו אני שואפת להגיע עם כל הלקוחות שלי- כדי להקרין את אופיים המיוחד באמצעות צילום סטודיו מקצועי, שמבטא את מה שרואים גם מעבר לעדשת המצלמה.  

תגובות (0)

הוסף תגובה

צרו איתי קשר 052-5226830 :)

שלח