סשן יום הולדת - צילומי קייק סמאש

סשן יום הולדת cake smash- השילוב מתוק ביותר


ילדים קטנים הם הדבר הכי חמוד בעולם, עוגות הן הדבר הכי מתוק בעולם והשילוב ביניהם יוצר צילומים שאי אפשר להישאר אדישים אליהם. אם הקטנטנים שלכם חוגגים ימי הולדת אתם מוזמנים להגיע לסטודיו ויקטוריה ולצאת עם צילומים באיכות מעולה שישאירו לכם מזכרת מרגשת לכל החיים.

למחירון צילומי קייק סמאש

קייק סמאש בטבע יחד עם ההורים

אבא ואמא הצטרפו לחגיגה...  התוצאה... תמונות מדהימות למשפחה מתוקה לתפארת

נוגה

 סשן קייק סמאש לנוגה המתוקה

נעמי

 נעמי המתוקה בצילומי קייק סמאש לכבוד גיל שנה 
הילדים שלכם הם הדבר המתוק ביותר בעולם, עוגה זה המאכל הכי מתוק ובעולם וצילומים שמשלבים את שניהם הם התצלומים המתוקים ביותר שיש. צילומי קייק סמאש הם התצלומים שכל כך תיהנו להיזכר בהם גם 30 או 40 שנה אחרי שהם צולמו. הילדים שלכם יוכלו לקבל הוכחה לכמה חמודים הם היו בצעירותם ולכם תהיה מזכרת לכל החיים שמנציחה את הרגעים הקסומים האלו.


צילומי קייק סמאש - בכל מקום ולכל אירוע

צילומי קייק סמאש יכולים להיות ליום הולדת, יכולים להיות בבית, יכולים להיות בים, יכולים להיות בטבע ולמעשה יכולים להיות בכל מקום ועבור כל מטרה. מדובר בצילומים מתוקים שנשארים איתכם לנצח ומשאירים בכם טעם של עוד, תרתי משמע. יום הצילומים הוא מהנה וכייפי במיוחד וגם עבורכם וגם עבור ילדכם הקטנים זהו יום בלתי נשכח. סטודיו ויקטוריה מבטיח לכם חוויה שלא תשכחו עוד הרבה זמן ובסופה גם תיהנו מתמונות מתוקות שכאשר תסתכלו עליהן פשוט לא תצליחו להוריד עם החיוך מהשפתיים.

צרו איתי קשר 052-5226830 :)

שלח